Gücünü avea executive’in 20 yıllık deneyiminden alan avea interim, küresel pazarda hızla büyüyen dönemsel yönetim modelini Türkiye’de 2015 yılında uygulamaya başlamıştır.

avea interim, müşterilerinin zorlu zamanlarını aşabilmesinde onlara en uygun ve nitelikli bağımsız yöneticileri tedarik eden bağımsız bir dönemsel yönetici yerleştirme şirketidir.

Rekabetin öneminin arttığı böyle bir dönemde; kurumlar için gerekli olan finans kaynakları, ham madde ve enerji çok daha ulaşılabilir olmuşken insan kaynakları önem ve değeri daha da artmıştır. İş yaşamının hızla küreselleşmesi insan kaynakları konusunda da küresel düşünmeyi ve daha stratejik kararları gerekli kılıyor.

avea interim işte bu anlamda şirket vizyonunuz içerisinde stratejik değeri olan bağımsız profesyonellere ulaşabilmenizi sağlıyor.

avea interim’in sahip olduğu uluslararası bağlantılar müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılıyor. Uluslararası alanda çok uluslu şirketlerde ve devlet kuruluşlarında başarıları kanıtlanmış yurt dışı çözüm ortaklarımızla birlikte sizlere hizmet veriyoruz.

avea interim tüm araştırmalarını büyük bir titizlik ve gizlilik içinde sürdürür ve bu konuda tam bir güven söz konusudur.

avea interim için dönemsel yönetici araştırması geniş bir çerçeve içinde yapılır ve tüm referanslar değerlendirilir.

Vizyon

Müşterilerimize katma değer yaratacak nitelikli ve yetkin üst düzey dönemsel yöneticileri yerleştirmek.

Misyon

Müşterilerimizin yanında yer alarak uygun bağımsız profesyonellerle küresel değer zincirinin sağlam bir halkası olmak.

avea executive hakkında bilgi almak isterseniz, burayı tıklayınız